Eesti English Русский

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Otsi

Muhu Muuseum valmistab ette
Anne Korvi mälestusnäitust Muhu Muuseumis. Kas keegi on nõus mõne Anne tehtud eseme näitusele andma ja/või  näitust  Muhu Põhikooli nahatööringis Anne juhendamisel  tehtud töödega täiendama?

Eda Maripuu
Muhu Muuseum
Koguva küla 94724
Muhu vald
Saare maakond

Muuseumid koguvad lugusid 1990ndatest.

Kallid muhulased ja muu rahvas, kes Muhumaal ja Saaremaal käinud. Oleme tänulikud lugude eest, mis aitavad meenutada teie esimest välismaal käiku ja esimesi muljeid Muhu saarest ja Saaremaast. Eriti ootame meenutusi 1980.-90.vahetusest kui nõukogude piiritsoon hakkas lagunema ja välismaale minek ja saartele tulek muutus lihtsamaks. Eesti vabariigi 100. aastapäeva puhul on avatud kogumiskeskkond aadressil www.rahvalood.ee, kuhu oma loo saab postitada. Hiidlastelt juba on lugu, tore oleks neile järele jõuda. Leheküljel on ka link suunavate küsimustega, mida saab, aga ei pea meenutamiseks kasutama.

Loo võib saata ka otse muusemile aadressil eda@muhumuuseum.ee või ka paberile tähendatult muuseumi toimetada.

RAHVALOOD on 18 Eesti muuseumi ühine ettevõtmine, millega kutsume kõiki mõtlema tagasi murrangulisele ajale 1980. aastate lõpust kuni 2000. aastate alguseni ning jagama oma mälestusi sellest, mis muutus toona koolielus, mida uut pandi õhtusöögiks lauale, mida tähendas suurmajandite lagunemine, esimeste eraettevõtete loomine, perearstisüsteemi tulek, liikumisvabaduse laienemine. Mida me toona teatris vaatamas käisime? Milliseid uusi spordialasid avastasime? Kuidas muutus meremeeste, põllumeeste, õpetajate, tudengite elu? Kuidas muutus Eesti venekeelse elanikkonna argipäev? Mis muutus inimeste argielus Muhumaal, Hiiumaal, Viljandimaal? Milliseid muutusi ei tohiks kindlasti unustada? Loe teiste lugusid ja kirjuta ka ennast ajalukku!

Loe lähemalt, tutvu teemadega, ja saada meile oma lugu: www.rahvalood.ee

Koduleht Elitec'st